Młot udarowy Bosch GSH 11 VC Professional (0611336000)
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Bosch GSH 11 VC Professional |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSH 11 VC Professional
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional młot udarowy GSH 11 VC 1 700 W liczba udarów przy nomin | 3 602 zł |
Młot Udarowy Kujący Gsh 11Vc 1700W | 3 900 zł |
Młot wyburzeniowy BOSCH GSH 11 VC Professional 0611336000 | 4 470 zł |
Bosch Bosch Młot kujący sds-max 1700w 23j 11,4kg gsh 11 vc | 4 914 zł |
Młot wyburzeniowy BOSCH GSH 11 VC Professional 0611336000 | 4 470 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Cechy kompletnego zestawu:
- Artykuł 0611336000 - w zestawie dłuto
- Artykuł 0611336001 - w zestawie zestaw dłut (4 szt.)
PolecamyPorównaj w tabeli →