Відбійний молоток Makita HM1812
Відео 5Фото 5 |
Makita HM1812 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita HM1812
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HM1812 Młot udarowy MAKITA 72,8J uchwyt HEX 28,6 mm HM 1812 | 10 012 zł |
Makita Makita Młot wyburzeniowy uchwyt hex 28mm 2000w 72,8j 31,3kg avt hm1 | 8 921 zł |
Makita Młot wyburzeniowy HM1812 2000 W | 7 970 zł |
Młot wyburzeniowy MAKITA HM1812 | 7 900 zł |
Makita Młot Udarowy Kujący 2000W Uchwyt Hex 28.6Mm M HM1812 88381693349 | 8 330 zł |
Makita HM1812 | 9 446 zł |
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель HM1802 — немає системи віброзахисту
- Модель HM1812 — є система віброзахисту (AVT)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →