Відбійний молоток Yato YT-82133
Фото 4 |
Yato YT-82133 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82133
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Yato młot kłujący SDS-Max 1150W 15J YT-82133 . | 482 zł |
Młot wyburzeniowy YATO YT-82133 | 458 zł |
Młot dłutujący 15J YT-82133 Yato | 449 zł |
YATO Yato Młot kujący sds-max 1150w 15j 4,8kg yt-82133 | 533 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →