Відбійний молоток Makita HM1111C
Фото 3 |
Makita HM1111C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita HM1111C
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HM1111C Młot udarowy MAKITA 1300W 11,2J HM 1111 C | 3 620 zł |
Makita Makita Młot kujący sds-max 1300w 11,2j 8,0kg avt hm1111c | 3 021 zł |
Makita Młot wyburzeniowy HM1111C 1300 W | 2 450 zł |
Młot udarowy kujący MAKITA HM1111C, SDS Max | 2 913 zł |
Makita Młot Udarowy Kujący Sds-Max 11,2 J 1300W M HM1111C 88381609388 | 2 928 zł |
MŁOT UDAROWY KUJĄCY SDS-MAX 11,2 J 1300W | 2 971 zł |
MŁOT UDAROWY MAKITA HM1111C 1300W | 3 649 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →