Młot udarowy Makita HM1111C
Zdjęcia 3 |
Makita HM1111C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita HM1111C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HM1111C Młot udarowy MAKITA 1300W 11,2J HM 1111 C | 3 620 zł |
Makita Makita Młot kujący sds-max 1300w 11,2j 8,0kg avt hm1111c | 3 021 zł |
Makita Młot wyburzeniowy HM1111C 1300 W | 2 450 zł |
Młot udarowy kujący MAKITA HM1111C, SDS Max | 2 913 zł |
Makita Młot Udarowy Kujący Sds-Max 11,2 J 1300W M HM1111C 88381609388 | 2 928 zł |
MŁOT UDAROWY KUJĄCY SDS-MAX 11,2 J 1300W | 2 971 zł |
MŁOT UDAROWY MAKITA HM1111C 1300W | 3 649 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →