Młot udarowy Makita HM1101C
Makita HM1101C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita HM1101C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Makita Młot kujący sds-max 1300w 11,5j 8,0kg hm1101c | 3 177 zł |
HM1101C Młot udarowy MAKITA 1300W 11,5J HM 1101 C | 3 440 zł |
Młot udarowy kujący MAKITA HM1101C, SDS Max | 2 825 zł |
Młot Udarowy Kujący Sds-Max 11,5 J 1300W | 2 550 zł |
MŁOT UDAROWY KUJĄCY SDS-MAX 11,5 J 1300W | 2 604 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →