Відбійний молоток Bosch GSH 7 VC Professional (0611322000)
Відео 1Фото 5 |
Bosch GSH 7 VC Professional |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSH 7 VC Professional
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional młot udarowy GSH 7 VC rękojeść dodatkowa szpicak smar w | 2 677 zł |
Bosch Professional GSH 7 VC - Młot udarowy z uchwytem SDS max (0611322000) | 3 511 zł |
Młot wyburzeniowy BOSCH Professional GSH 7 VC 0611322000 | 3 122 zł |
Bosch Professional Gsh 7 Vc Professional Demolition Hammer Posrebrzany 611 | 3 741 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →