Młot udarowy Bosch GSH 7 VC Professional (0611322000)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Bosch GSH 7 VC Professional |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSH 7 VC Professional
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional młot udarowy GSH 7 VC rękojeść dodatkowa szpicak smar w | 2 677 zł |
Bosch Professional GSH 7 VC - Młot udarowy z uchwytem SDS max (0611322000) | 3 511 zł |
Młot wyburzeniowy BOSCH Professional GSH 7 VC 0611322000 | 3 122 zł |
Bosch Professional Gsh 7 Vc Professional Demolition Hammer Posrebrzany 611 | 3 741 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →