Niwelator laserowy Bosch GLL 3-80 Professional 0601063S00
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Bosch GLL 3-80 Professional 0601063S00 |
|
Profesjonalny konstruktor samolotów laserowych. Precyzyjne i poręczne narzędzie przeznaczone do prac budowlano-remontowych w dużych pomieszczeniach lub na zewnątrz. Zapewnia zakres pomiarów na odległość do 30 m (do 120 m przy użyciu specjalnego odbiornika, który dokupiony jest osobno). Niwelator laserowy Bosch GLL 3-80 Professional może budować projekcje w trzech płaszczyznach jednocześnie (kąt odchylenia dla wszystkich trzech projekcji wynosi 360 °).
Samoloty są włączane pojedynczo lub wszystkie razem w tym samym czasie. Producent zapewnił kompatybilność z różnymi typami statywów (na korpusie znajdują się gwintowane gniazda 1/4" i 5/8"), ale w tym zestawie nie ma statywu. Urządzenie dostarczane jest z pojemnym plastikowym etui, materiałowym etui z zapięciem na pasek, tarczą (celownikiem) oraz kompletem 4 baterii (wystarczą one na około 4 godziny poziomu z trzema dołączonymi samolotami).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLL 3-80 Professional 0601063S00
Wszystkie ceny 14 →Bosch Professional GLL 3-80 - Laser liniowy (0601063S00) | 1 661 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 3-80 0601063S00 | 1 880 zł |
Bosch Professional Gll 3-80 Magnetic Level Niebieski,Czarny 0601063S00 | 1 950 zł |
Laser płaszczyznowy GLL 3-80 Bosch | 1 669 zł |