Dalmierz laserowy Bosch UniversalDistance 50 0603672800
Zdjęcia 7 |
Bosch UniversalDistance 50 0603672800 |
|
Dalmierz laserowy z dodatkowymi funkcjami obliczeniowymi. Potrafi mierzyć odległości (0,05 - 50 m) i wykonywać proste obliczenia, takie jak dodawanie i odejmowanie, obliczanie powierzchni i objętości, wyznaczanie wartości maksymalnych i minimalnych. Urządzenie posiada dwa punkty odniesienia (przednią i tylną krawędź korpusu) oraz funkcję śledzenia. Wyniki pomiarów mogą być przesyłane do pamięci urządzenia (10 komórek), które następnie można w odpowiednim momencie wywołać na ekranie i uwzględnić w obliczeniach. Kolorowy wyświetlacz, który jest wyposażony w dalmierz laserowy Bosch UniversalDistance 50, pokazuje nie tylko liczby związane z pomiarami i obliczeniami, ale także stan naładowania akumulatora. Na parze baterii AAA (które są dołączone do samego urządzenia i etui do jego przechowywania) urządzenie może wykonać do 10 000 pomiarów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch UniversalDistance 50 0603672800
Wszystkie ceny 8 →Bosch Dalmierz laserowy UniversalDistance 50C precyzyjny pomiar odległości | 307 zł |
Dalmierz laserowy BOSCH Universal Distance 50C 06036723Z0 | 370 zł |
Dalmierz UniversalDistance 50 m BOSCH | 369 zł |
Dalmierz laserowy BOSCH Universal Distance 50C 06036723Z0 | 370 zł |
Dalmierz UniversalDistance 50 m BOSCH | 369 zł |
- Pomiar powierzchni/objętości
- Funkcja dodawania/odejmowania
- Pomiar pojedynczy/ciągły
- Funkcja pamięci (ostatnie 10 pomiarów)