Poziom optyczny Bosch GOL 26 D Professional 0601068002
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Bosch GOL 26 D Professional 0601068002 bez statywstatyw |
|
Zakres kompensatora wynosi ± 15 '. Typ amortyzatora - magnetyczny.
Model 0601068000 jest dostarczany bez statywu i szyny, natomiast model 0601068002 jest dostarczany ze statywem i szyną
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GOL 26 D Professional 0601068002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Set Gol 26 D+bt 160+gr 500 Professional Optical Level P | 1 547 zł |
Bosch Niwelator Optyczny Gol26D + Bt160 + Gr500 B 601068002 3165140744997 | 1 302 zł |
NIWELATOR OPTYCZNY GOL26D + BT160 + GR500 | 1 402 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GOL 26 D Professional 0601068002
Ceny na Bosch GOL 26 D Professional 0601068002 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOL 26 D Professional 0601068000 | od 975 zł | 9 oferty | ||
Bosch GOL 26 D Professional 0601068002 | od 1 302 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →