Niwelator laserowy Bosch UniversalLevel 360 0603663E00
Zdjęcia 9 |
Bosch UniversalLevel 360 0603663E00 bez statywstatyw |
|
Emiter poziomy 360°. Zielony laser. Etui.
Model 0603663900 nie jest dostarczany bez statywu, natomiast model 0603663901 jest dostarczany ze statywem
Poziomica laserowa klasy domowej przeznaczona do użytku w pomieszczeniach. Może rzutować płaszczyznę poziomą 360° i pojedynczą linię pionową o kącie nachylenia 120°. Linie rzutowane są do 12 metrów. Dzięki zielonemu laserowi są wyraźnie widoczne w jasnym świetle dziennym lub sztucznym oświetleniu. Niwelator laserowy Bosch UniversalLevel 360 na jednym komplecie baterii może pracować przez co najmniej 4 godziny (czas pracy uzależniony jest od ilości dołączonych projekcji). Można go zamontować na statywie (na dnie obudowy znajduje się odpowiedni gwintowany otwór), ale sam statyw nie jest w zestawie. Do urządzenia dołączone są baterie oraz miękki futerał z zaczepem na pasek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalLevel 360 0603663E00
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laser krzyżowy Bosch UniversalLevel 360 linie laserowe pionowa pozioma w t | 556 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Universal Level 360 Basic 0603663EZ0 | 776 zł |
Bosch Bosch Laser universal level 360 basic | 737 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Universal Level 360 Basic 0603663EZ0 | 776 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Universal Level 360 Basic 0603663EZ0 | 776 zł |
pokaż 11 ofert
Modyfikacje Bosch UniversalLevel 360 0603663E00
Ceny na Bosch UniversalLevel 360 0603663E00 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalLevel 360 0603663E00 | od 556 zł | 17 oferty | ||
Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03 | od 669 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →