Dalmierz laserowy Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01
Wideo 10Zdjęcia 16 |
Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01 bateria, kabel USBbaterie |
|
Dalmierz laserowy do profesjonalnego użytku na budowach w trudnych warunkach (klasa ochrony IP65). Za „brutalnym” wyglądem kryje się bardzo precyzyjne „inteligentne” urządzenie z wieloma funkcjami. Dalmierz laserowy Bosch GLM 50-27 CG Professional pozwala szybko i wygodnie dokonywać pomiarów bezpośrednich i pośrednich (zasięg pomiaru do 50 m), przechowywać wyniki i wykorzystywać je do obliczeń za pomocą wzorów.
Może również przesyłać dane do telefonu lub komputera za pomocą Bluetooth. W urządzeniu zintegrowana jest elektroniczna poziomica, która umożliwia wykorzystanie dalmierza jako poziomicy lub kątomierza. Przełączane dźwiękowe alerty wibracyjne dla pomiarów typu „pass” lub „fail” umożliwiają wykonywanie pomiarów bez patrzenia na kolorowy wyświetlacz. Urządzenie wykorzystuje zielony laser, który jest lepiej widoczny w słońcu niż czerwony. Ten dalmierz jest zasilany wymienną baterią (która jest ładowana za pomocą kabla USB), ale zamiast tego można zainstalować zwykłe baterie AA w komorze. Zawiera etui i pasek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01
Wszystkie ceny 10 →Bosch Professional GLM 50-27 CG - Dalmierz laserowy (0601072U01) | 1 062 zł |
Dalmierz laserowy BOSCH Professional GLM 50-27 CG | 1 170 zł |
Bosch Bosch Dalmierz glm 50-27 cg +ba 3.7v 1,0ah | 1 292 zł |
Dalmierz laserowy Bosch GLM 50-27 CG | 1 124 zł |
Dalmierz Laserowy Glm 50-27 Cg LI Bosch Bluetooth | 1 129 zł |
Modyfikacje Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01
Ceny na Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01 |
---|---|---|---|---|
Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U01 | od 1 049 zł | 10 oferty | ||
Bosch GLM 50-27 CG Professional 0601072U00 | od 840 zł | 9 oferty |