Poziom obrotowy Bosch GRL 300 HVG Professional 0601061701
Bosch GRL 300 HVG Professional 0601061701 |
|
Prędkość obrotowa - 150/300/600 obr./min
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GRL 300 HVG Professional 0601061701
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Laser obrotowy GRL 300 HVG zielona wiązka odbiornik las | 3 516 zł |
Bosch Professional GRL 300 HVG - Laser obrotowy (0601061701) | 3 850 zł |
Laser rotacyjny BOSCH Professional GRL 300 HVG Set 0601061701 | 3 800 zł |
Bosch Professional Grl 300 Hvg Professional+rc1+wm 4+lr 1g Rotating Laser | 4 216 zł |
Bosch Bosch Laser obrotowy grl 300hvg set | 4 227 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →