Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03
Фото 9 |
Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03 без штативштатив |
|
Лазерний нівелір «побутового» типу із низкою особливостей, що виділяють його серед «однокласників». Він може проєктувати площину з повним охопленням по всьому периметру (360 °) і малювати вертикальну лінію (кут розгортки по вертикалі 120 °) з відстані 12 м від стіни. Прилад оснащений зеленим лазером (фірма «Бош» стверджує, що промені зеленого лазера сприймаються людським оком у 4 рази краще ніж червоного, особливо при яскравому природному або штучному освітленні).
Лазерний нівелір Bosch UniversalLevel 360 працює від звичайних батарейок АА (які можна замінити на акумулятори того ж типорозміру). Час автономної безперервної роботи – не менше 4 годин при двох включених проекціях. Особливістю даної комплектації є штатив Bosch TT150. Це легка (1.3 кг) алюмінієва тринога з телескопічними ніжками та похило-поворотною платформою. Вона дозволяє встановлювати нівелір на висоті від 0,55 до 1,57 см і нахиляти його під будь-яким потрібним кутом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03
Laser krzyżowy zielony Universal Level 360 Bosch + statyw TT 150 | 669 zł |
BOSCH LASER UNIVERSAL LEVEL 360 + TT150UNI UNI | 851 zł |
Bosch Laser Krzyżowy Universallevel 360 Set + Tt150 B 603663E01 4059952513 | 809 zł |
Laser krzyżowy zielony Universal Level 360 Bosch + statyw TT 150 | 669 zł |
Модификації Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03
Ціни на Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalLevel 360 0603663E00 | від 566 zł | 9 пропозицій | ||
Bosch UniversalLevel 360 Set 0603663E03 | від 669 zł | 6 пропозицій |