Ротаційний нівелір Bosch GRL 300 HV Professional 0601061501
Bosch GRL 300 HV Professional 0601061501 |
|
Швидкість обертання — 150/300/600 об/хв
Модель 0601061504 без відсіку для батарей 1608M0005D, а в комплекті моделі 0601061501 є відсік для батарей 1608M0005D
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GRL 300 HV Professional 0601061501
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Laser obrotowy GRL 300 HV czerwona wiązka odbiornik las | 2 888 zł |
Laser obrotowy BOSCH Professional GRL 300 HV 0601061501 | 3 440 zł |
Bosch Bosch Laser obrotowy grl 300 hv set | 3 818 zł |
Laser obrotowy BOSCH Professional GRL 300 HV 0601061501 | 3 440 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →