Лазерний нівелір DeWALT DW088K
Фото 4 |
DeWALT DW088K |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Купити DeWALT DW088K
Усі ціни 8 →Dewalt Laser Krzyżowy Czarny 245cm x 235cm x 112cm DW088K | 500 zł |
Dewalt Cross Line Red Laser | 578 zł |
Dewalt Dewalt Laser liniowy dw088k 15m | 713 zł |
Dewalt Laser krzyżowy DW088K czerwony 15 m | 490 zł |
DW088K Laser krzyżowy Dewalt DW 088 K następca modelu DW087K | 797 zł |
Інструменти американського бренду DeWALT давно затребувані користувачами у всьому світі, і лазерні рівні — не виняток. Нівелір DW088K за $175 володіє характеристиками, які підійдуть і домашнім майстрам, і профі на великих будівельних майданчиках.
Крихітне диво
Пристрій привертає увагу фірмової яскравим забарвленням з поєднанням чорного і жовтого кольорів. Розміри має не найбільш компактні 61x112x113 мм, як втім, і вага 750 г. Зате добре захищений прогумованими вставками від механічних пошкоджень, а також пилу і вологи (ступінь захисту ІР-54). Нівелір працює в діапазоні температур від -10 до +45 °C, що практично не обмежує його сезонне застосування.
Функції і можливості
DW088K «малює» горизонтальну та вертикальну лінію і може вирівнюватися в межах відхилення на 4°. Розмітка виконується за кілька секунд і без особливих зусиль. Промінь червоного кольору з довжиною хвилі 637 нм відмінно видно на відстані до 10 м. Щоб успішно застосовувати нівелір на дальніх дистанціях (до 50 м) або на добре освітленій сонцем майданчику, необхідно скористатися спеціальним приймачем, такий режим передбачений.
Для тих, хто забуває вимкнути прилади після роботи, є функція автовимкнення, вимикаюча нівелір через п'ять хвилин бездіяльності.
Комплектація
Прилад має різьблення 1/4" для установки на спеціальний або фотоштатив, але в комплект поставки сам штатив не входить. Зате є магнітний тримач, який суттєво полегшує експлуатацію у важкодоступних місцях і на висоті.
Працює нівелір від 3 батарейок АА і споживає дуже мало енергії. Замінити елементи живлення доведеться лише через 35 – 40 годин роботи. А ось маятник випромінювача при виключенні не блокується. Так, що потрібно бути вкрай обережним при транспортуванні, навіть незважаючи на наявність кейса.
Безумовно, DW088K буде корисний, як в домашніх умовах, так і в масштабах великого будівництва. У другому випадку ціна не лякає, але для побутових цілей, мабуть, розумніше все ж буде підшукати пристрій дешевше.
Модификації DeWALT DW088K
Ціни на DeWALT DW088K |
---|---|---|---|---|
DeWALT DW088K | від 490 zł | 8 пропозицій | ||
DeWALT DW088KD | від 1 070 zł | 5 пропозицій | ||
DeWALT DW088KTRI | від 976 zł | 3 пропозиції |