Лазерний далекомір Bosch GLM 50 Professional 0601072200
Фото 6 |
Bosch GLM 50 Professional 0601072200 |
|
Професійний вимірювальний інструмент для роботи на будівельному майданчику. Може працювати за будь-яких температур навколишнього середовища (-10 – 50 °C) і має гарний захист від попадання пилу та вологи всередину корпусу (клас IP54). Похибка лазерного далекоміра Bosch GLM 50 у межах робочого діапазону вимірювань (0.05 – 50 м) не перевищує 1.5 мм. Прилад має три точки відліку (передній та задній торці корпусу, а також центр отвору під штатив). Пристрій вміє складати, віднімати та множити отримані результати вимірів, а також використовувати теорему Піфагора. Для відображення інформації використовується чорно-білий дисплей (без підсвічування). Комплект із двох батарей ААА, які додаються до інструменту разом із чохлом, дозволяє зробити до 10000 вимірювань.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GLM 50 Professional 0601072200
Усі ціни 11 →Bosch Professional Dalmierz laserowy GLM 50-22 zasięg do 50 m wytrzymałość | 562 zł |
Bosch Professional GLM 50-22 - Dalmierz laserowy (0601072S00) | 632 zł |
Dalmierz laserowy Bosch GLM 50-25 G | 739 zł |
Bosch.Dalmierz glm 50-22 | 624 zł |
Dalmierz laserowy GLM 50-25 G 50 m Bosch Professional | 849 zł |
- Вимірювання площі/об'єму
- Непряме вимірювання (теорема Піфагора)
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання