Лазерний далекомір Bosch PLR 30 C 0603672120
Фото 5 |
Bosch PLR 30 C 0603672120 |
|
Вихідних площин для вимірювання — 2. Можливість підключення через Bluetooth v.4.0.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PLR 30 C 0603672120
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Accessories Laserowe urządzenie do pomiaru odległości Bosch PLR 30C | 288 zł |
Bosch PLR 30 C DIGITAL LASER DISTANCE METER | 398 zł |
Dalmierz laserowy Bosch 30 m | 387 zł |
Bosch Professional Plr 30 C Laser Meter Posrebrzany 603672100 | 426 zł |
Bosch Dalmierz Laserowy Plr30C | 307 zł |
Bosch Dalmierz laserowy PLR 30 C z aplikacją zakres pomiaru 00530 m dokład | 304 zł |
Можливості моделі:
- Вимірювання площі/об'єму
- Функція додавання/віднімання
- Одиночне/безперервне вимірювання
- Мінімальне/максимальне значення
РекомендуємоПорівняти в таблиці →