Ротаційний нівелір Bosch GRL 300 HVG Professional 0601061701
Bosch GRL 300 HVG Professional 0601061701 |
|
Швидкість обертання – 150/300/600 об/хв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GRL 300 HVG Professional 0601061701
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Laser obrotowy GRL 300 HVG zielona wiązka odbiornik las | 3 516 zł |
Laser rotacyjny BOSCH Professional GRL 300 HVG Set 0601061701 | 3 800 zł |
Bosch Professional GRL 300 HVG - Laser obrotowy (0601061701) | 3 850 zł |
Bosch Bosch Laser obrotowy grl 300hvg set | 4 227 zł |
Laser rotacyjny BOSCH Professional GRL 300 HVG Set 0601061701 | 3 800 zł |
Bosch Professional Laser obrotowy GRL 300 HVG zielona wiązka zasięg pracy | 2 666 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →