Ротаційний нівелір Bosch GRL 650 CHVG Professional 0601061V00
Фото 20 |
Bosch GRL 650 CHVG Professional 0601061V00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GRL 650 CHVG Professional 0601061V00
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Laser obrotowy BOSCH Professional GRL 650 CHVG 0601061V00 | 11 900 zł |
Bosch Professional Grl 650 Chvg Rotating Laser Level Posrebrzany 0601061V0 | 11 564 zł |
Модификації Bosch GRL 650 CHVG Professional 0601061V00
Ціни на Bosch GRL 650 CHVG Professional 0601061V00 |
---|---|---|---|---|
Bosch GRL 650 CHVG Professional 0601061V00 | від 11 564 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch GRL 650 CHVG Professional 06159940PR | від 13 529 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →