Poziom obrotowy Bosch GRL 600 CHV Professional 0601061F00
Zdjęcia 8 |
Bosch GRL 600 CHV Professional 0601061F00 |
|
Działa w pozycji bocznej. Cyfrowa specyfikacja spadku w dwóch osiach. Bluetooth 5.0
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GRL 600 CHV Professional 0601061F00
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional GRL 600 CHV - Laser obrotowy (0601061F00) | 8 637 zł |
Laser obrotowy BOSCH Professional GRL 600 CHV 0601061F00 | 8 637 zł |
Bosch Professional Grl 600 Chv Rotating Laser Level Niebieski 0601061F00 | 10 439 zł |
BOSCH.LASER GRL 600 CHV +LR 60 +WM 6 + RC 6 1x4,0Ah WALIZKA | 11 597 zł |
Bosch.Laser Grl 600 Chv Set | 9 622 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →