Niwelator laserowy Bosch Quigo Green Set 0603663C01
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Bosch Quigo Green Set 0603663C01 bez statywstatyw |
|
Niezwykle kompaktowy (65x65x65 mm) i lekki (tylko 270 g) poziom domowy. Urządzenie przeznaczone jest do pomocy rzemieślnikom domowym w takich zadaniach jak prace naprawcze i wykończeniowe w lokalu. Może wyświetlać jedną linię poziomą i jedną pionową (obie pod kątem 85°). Zasięg projekcji nie przekracza 12 metrów, co zwykle wystarcza do użytku domowego. Niwelator laserowy Bosch Quigo Green wykorzystuje zielone diody LED. Dają jaśniejsze i bardziej widoczne promienie na słońcu niż tradycyjne źródła światła czerwonego. Urządzenie zasilane jest zwykłymi bateriami AAA (2 szt.). Zestaw zawiera uniwersalny uchwyt i statyw. Pozwalają ustawić poziom na żądanej wysokości lub zamontować go na różnych powierzchniach i przedmiotach, które mogą służyć jako podpora.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Quigo Green Set 0603663C01
Bosch Quigo Laser krzyżowy green ze statywem łatwe i precyzyjne wyrównywan | 373 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Quigo Green Set 0603663CZ1 | 350 zł |
Laser krzyżowy BOSCH Quigo Green Set 0603663CZ1 | 350 zł |
Modyfikacje Bosch Quigo Green Set 0603663C01
Ceny na Bosch Quigo Green Set 0603663C01 |
---|---|---|---|---|
Bosch Quigo Green Basic 0603663C00 | od 281 zł | 3 oferty | ||
Bosch Quigo Green Set 0603663C01 | od 350 zł | 4 oferty |