Niwelator laserowy Bosch GLL 2-10 Professional 0601063L00
Zdjęcia 10 |
Bosch GLL 2-10 Professional 0601063L00 |
|
Etui.
Profesjonalny format „kieszonkowy” w kompaktowej obudowie z gumowanymi wstawkami. Przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Urządzenie może wyświetlać osie poziome i pionowe do 10 m. Kolor lasera jest czerwony. Jako baterie używane są trzy baterie AA. Zapewniają do 9 godzin ciągłej pracy, gdy wyświetlane są dwie linie, lub 17 godzin, gdy jedna. Oprócz montażu powierzchniowego niwelator laserowy Bosch GLL 2-10 Professional można zamontować na statywie lub specjalnym zacisku. W tym celu na spodzie obudowy znajdują się dwa gniazda gwintowane (z otworami 1/4” i 5/8”). Ale sam statyw nie jest zawarty w tej konfiguracji. Do urządzenia dołączona jest tylko torba-pokrowiec z gęstego materiału z możliwością mocowania na pasku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GLL 2-10 Professional 0601063L00
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional Laser liniowy GLL 2-10 czerwona wiązka zasięg pracy do | 376 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 2-10 0601063L00 | 520 zł |
Laser liniowy BOSCH GLL 0601063L00, 1,5 V | 485 zł |
Bosch Bosch Laser krzyżowy gll 2-10 box | 576 zł |
Laser liniowy BOSCH Professional GLL 2-10 0601063L00 | 520 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →