Dalmierz laserowy Bosch Zamo 0603672700
Zdjęcia 12 |
Bosch Zamo 0603672700 3 adapterybez adapterów |
|
Prosty, domowy dalmierz laserowy dla tych, którzy chcieliby zastąpić swoje taśmy miernicze i linijki jednym kompaktowym urządzeniem elektronicznym. Może mierzyć odległości (0,15 - 20 m) i mnożyć dwie ostatnie wartości uzyskane w celu obliczenia powierzchni (na przykład, aby obliczyć wymaganą ilość podłogi lub tapety). Laserowa miara taśmowa Bosch Zamo ma intuicyjną obsługę jednym przyciskiem: jedno kliknięcie, aby zmierzyć, dwa kliknięcia, aby zwielokrotnić wyniki. Urządzenie wyposażone jest w monochromatyczny wyświetlacz (jasne cyfry na ciemnym tle) z jasnym podświetleniem, dzięki któremu odczyty można odczytywać zarówno w ciemności, jak i przy jasnym świetle słonecznym. Różne dysze pomocnicze są kompatybilne z dalmierzem, ale nie są zawarte w tej konfiguracji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch Zamo 0603672700
Bosch Professional Zamo Iii Carton Deluxe Laser Meter Przezroczysty 603672 | 316 zł |
Dalmierz laserowy Bosch Zamo III Basic Premium | 300 zł |
Dalmierz Laserowy Cyfrowy Do Pomiaru Odległości O Zasięgu Pracy 20 M Bosch | 355 zł |
Dalmierz laserowy Bosch Zamo III Basic Standard | 262 zł |
Modyfikacje Bosch Zamo 0603672700
Ceny na Bosch Zamo 0603672700 |
---|---|---|---|---|
Bosch Zamo 0603672701 | od 220 zł | 5 oferty | ||
Bosch Zamo 0603672700 | od 262 zł | 4 oferty |