Poziom optyczny Bosch GOL 20 D Professional 0601068402
Zdjęcia 6 |
Bosch GOL 20 D Professional 0601068402 bez statywstatyw |
|
Profesjonalny przyrząd optyczny odpowiedni do użytku na budowach (stopień ochrony IP54) w temperaturze otoczenia od -10°C do +50°C. Układ optyczny składa się z soczewki o średnicy 36 mm, polu widzenia 1° 30' i 20-krotnym powiększeniu. Urządzenie skutecznie niweluje na odległościach od 0,3 m do 60 m. Wyposażone jest w kompensator oraz tłumik magnetyczny. W tej konfiguracji niwelator optyczny Bosch GOL 20 D Professional 0601068402 jest wyposażony w statyw Bosch BT 160 (wysokość robocza 97 - 160 cm) oraz teleskopową miarkę Bosch GR 500, która jest wykonana z profilu aluminiowego i może być przedłużona o 5 m W zestawie znajduje się również plastikowe etui z paskiem na ramię do przechowywania i przenoszenia narzędzia pomiarowego, pionownik oraz zestaw do regulacji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GOL 20 D Professional 0601068402
Wszystkie ceny 7 →Niwelator optyczny GOL 20 D Bosch | 1 099 zł |
Bosch Niwelator optyczny GOL 20 D 60 m 20x | 1 260 zł |
Niwelator BOSCH Gol20d | 1 156 zł |
Niwelator optyczny GOL20 D Basic BB zestaw Bosch Professional | 1 149 zł |
Bosch Niwelator Optyczny Gol20D Set + Bt160 + Gr50 B 601068402 31651407449 | 1 302 zł |
Niwelator optyczny GOL 20 D Bosch | 1 099 zł |
Bosch Niwelator Gol20D+Bt160+Gr500 B 061599404R 3165140609142 | 1 075 zł |
Modyfikacje Bosch GOL 20 D Professional 0601068402
Ceny na Bosch GOL 20 D Professional 0601068402 |
---|---|---|---|---|
Bosch GOL 20 D Professional 0601068400 | od 830 zł | 7 oferty | ||
Bosch GOL 20 D Professional 0601068402 | od 1 075 zł | 7 oferty |