Mieszarka Bosch GBM 1600 RE Professional 06011B0000
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Bosch GBM 1600 RE Professional 06011B0000 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GBM 1600 RE Professional 06011B0000
Wszystkie ceny 11 →Bosch Professional GBM 1600 RE - Wiertarka (06011B0000) | 1 239 zł |
Bosch GBM 1600 RE DO-EL-WIE-BOS-018 | 1 089 zł |
Wiertarka BOSCH GBM 1600 RE Professional | 1 197 zł |
Wiertarka BOSCH Professional GBM 1600 RE | 1 099 zł |
Bosch Bosch Wiertarka bez udaru 850w gbm 1600 re zębaty uchwyt | 1 424 zł |
Najlepsze do lekkich mieszanek
Bosh GBM 1600 RE Professional doskonale łączy w sobie właściwości mieszarki budowlanej i wiertarki ręcznej. Model ma dość niski maksymalny moment obrotowy 11 Nm, więc nie jest przeznaczony do mieszania ciężkiego tłucznia i żwiru. Ale mikser dobrze radzi sobie z roztworami kleju, tynkiem, lakierami itp. Jest to najbardziej odpowiednia opcja dla małych studiów mieszania kolorów, ponieważ model ma dość dużą prędkość obrotową 630 obr./min.
Obecność rewersu
Bosh GBM 1600 RE Professional posiada 16 mm uchwyt szczękowy, który pozwala na pracę nie tylko z trzepaczkami, ale także z wiertarkami. Maksymalna wiertarka jest w stanie wywiercić otwory 40 mm w drewnie i 16 mm w metalu. Narzędzie wyposażone jest w przydatną funkcję cofania, dzięki której można cofnąć wiertło wbite w materiał. Warto zwrócić uwagę na niską wagę miksera wynoszącą 3 kg, co sprawia, że można z nim pracować przez długi czas bez zmęczenia rąk.
Wygodny uchwyt w każdej pozycji
W przeciwieństwie do konkurencyjnych modeli, Bosh GBM 1600 RE Professional ma trzy uchwyty jednocześnie, co zapewnia wygodny chwyt. Łukowaty uchwyt z tyłu miksera można ustawić w zakresie 360 stopni. Umożliwi to dostosowanie narzędzia do własnych potrzeb, aby uzyskać maksymalną użyteczność. Jeśli chcesz używać narzędzia tylko jako wiertarki, łukowaty uchwyt można całkowicie usunąć. Niestety istotną wadą jest brak regulatora prędkości, dlatego przy pracy z mieszankami o różnej lepkości konieczne jest kontrolowanie siły wciskania przycisku start.