Szlifierka Bosch GWS 12-125 S Professional 06013A6020
Zdjęcia 18 |
Bosch GWS 12-125 S Professional 06013A6020 |
|
Przewodowa szlifierka kątowa z silnikiem 1200 W (moc użytkowa 630 W). Przeznaczone do współpracy z tarczami tnącymi, tarczami ściernymi i innymi przystawkami o średnicy 125 mm. Narzędzie wyposażone jest w regulator prędkości (2800 – 11000 obr/min) oraz funkcję „miękkiego startu”, która eliminuje szarpnięcia po włączeniu silnika. O niezawodność i trwałość szlifierki kątowej Bosch GWS 12-125 S Professional dba elektroniczny system ochrony silnika oraz sprzęgło bezpieczeństwa KickBack Control, które uruchamia się w przypadku zacięcia tarczy. Skuteczny pochłaniacz drgań na dodatkowym uchwycie znacznie zmniejsza obciążenie dłoni użytkownika, pozwalając na dłuższą pracę bez przestojów. Narzędzie waży 2,2 kg.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GWS 12-125 S Professional 06013A6020
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12-125 S (06013A6020) | 376 zł |
Szlifierka kątowa 125 mm 1200W GWS 12-125 S Bosch | 399 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 125mm 1200w gws 12-125 s | 527 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 12-125 S (06013A6020) 06013A6020 | 371 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →