Szlifierka Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100
Zdjęcia 12 |
Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100 bez walizkawalizka |
|
Zawiera prostokątną dyszę (80x130 mm), papier ścierny i worek na pył.
Model 06019L0100 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka oscylacyjna BOSCH Professional GSS 18V-13 06019L0100 | 1 360 zł |
Bosch Professional Gss 18v-13 Professional Orbital Sander Posrebrzany 0601 | 931 zł |
Modyfikacje Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100
Ceny na Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0100 | od 931 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSS 18V-13 Professional 06019L0101 | od 1 169 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →