Szlifierka Bosch EasySander 12 060397690B
Zdjęcia 4 |
Bosch EasySander 12 060397690B |
|
Powierzchnia robocza 104 cm²
Model 060397690B jest dostarczany bez akcesoriów, model 0603976909 zawiera jeden akumulator (2,5 Ah) i ładowarkę, model 060397690A zawiera dwa akumulatory (2,5 Ah) i ładowarkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasySander 12 060397690B
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka Bosch EasySander 12 | 343 zł |
Szlifierka oscylacyjna Bosch EasySander 12 V 0.603.976.90B | 243 zł |
Szlifierka BOSCH EasySander 12, 12 V | 465 zł |
Modyfikacje Bosch EasySander 12 060397690B
Ceny na Bosch EasySander 12 060397690B |
---|---|---|---|---|
Bosch EasySander 12 0603976909 | od 404 zł | 4 oferty | ||
Bosch EasySander 12 060397690A | od 550 zł | 7 oferty | ||
Bosch EasySander 12 060397690B | od 243 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →