Szlifierka Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020
Wideo 6Zdjęcia 16 |
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 akum. brak obudowa 2608000677 akum. brak obudowa 2608000678 walizka / akum. 1 szt. 4 Ah walizka / akum. 2 szt. 4 Ah |
|
Mocna profesjonalna szlifierka kątowa akumulatorowa (szlifierka) z zasilaniem akumulatorowym i bezszczotkowym silnikiem elektrycznym. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, który może wykonać znaczne ilości prac o zwiększonej intensywności. Zaprojektowany do aktywnego, profesjonalnego użytku, a jego imponująca wydajność i niezawodność zadowoli każdego rzemieślnika.
Przeznaczony do wykonywania operacji cięcia na sucho, czyszczenia i szlifowania wszelkich metali (żeliwa, stali, stopów metali nieżelaznych), kamienia naturalnego i sztucznego, cegły, betonu i żelbetu, płytek ceramicznych i różnych kompozytów. Akumulatorowa szlifierka kątowa Bosch GWS 180-Li Professional 06019H9020 pomoże przy pracach demontażowych w warunkach, w których nie jest możliwe podłączenie do sieci. Bezszczotkowy silnik o dużej gęstości mocy zapewnia imponującą wydajność i nienaganną odporność na przeciążenia. Współpracuje z tarczami tnącymi o średnicy 125 mm i szczotkami 75 mm. Zapewnia bezkluczową wymianę tarczy, automatyczną blokadę przy wymianie baterii, system łagodnego startu i zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020
Wszystkie ceny 18 →Bosch Professional GWS 180-LI - Akumulatorowa szlifierka kątowa (06019H902 | 581 zł |
Szlifierka kątowa BOSCH Professional GWS 180-LI 06019H9020 | 476 zł |
Szlifierka kątowa 125 18V GWS 180-LI Bosch / bez aku | 499 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 18v gws 180-li solo 125mm | 670 zł |
Modyfikacje Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020
Ceny na Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9022 | od 499 zł | 7 oferty | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9020 | od 447 zł | 18 oferty | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9025 | od 849 zł | 3 oferty | ||
Bosch GWS 180-LI Professional 06019H9021 | od 1 155 zł | 9 oferty |