Szlifierka prosta Bosch GGS 18V-23 PLC Professional 0601229200
Bosch GGS 18V-23 PLC Professional 0601229200 |
|
Model jest kompatybilny z modułem Bluetooth „Łączność” do synchronizacji ze smartfonem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GGS 18V-23 PLC Professional 0601229200
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka prosta BOSCH GGS 18V-23 PLC Professional | 1 053 zł |
Bosch Bosch Szlifierka prosta 18v bez akumulatorów i ładowarki ggs 18v-23 | 1 364 zł |
Szlifierka Bosch GGS 18V-23 PLC | 1 096 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 18V-23 PLC Professional | 1 052 zł |
Szlifierka Prosta Bosch, 18V, Ggs 18V-23 Plc Solo L-Boxx | 1 147 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →