Пряма шліфмашина Bosch GGS 18V-23 PLC Professional 0601229200
Bosch GGS 18V-23 PLC Professional 0601229200 |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GGS 18V-23 PLC Professional 0601229200
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka prosta GGS 18V-23 P | 989 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 18V-23 PLC Professional | 1 053 zł |
Bosch Bosch Szlifierka prosta 18v bez akumulatorów i ładowarki ggs 18v-23 | 1 364 zł |
Szlifierka Bosch GGS 18V-23 PLC | 1 096 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 18V-23 PLC Professional | 1 052 zł |
Szlifierka Prosta Bosch, 18V, Ggs 18V-23 Plc Solo L-Boxx | 1 147 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →