Пряма шліфмашина Bosch GGS 18V-23 LC Professional 0601229100
Фото 3 |
Bosch GGS 18V-23 LC Professional 0601229100 |
|
Модель сумісна з Bluetooth модулем "Connectivity" для синхронізації зі смартфоном
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GGS 18V-23 LC Professional 0601229100
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa szlifierka prosta GGS 18V-23 L | 944 zł |
Bosch LIGESLIBER GGS 18 V-23 LC SOLO L-BOXX | 1 328 zł |
Bosch Professional GGS 18V-23 LC - Akumulatorowa szlifierka prosta (060122 | 1 192 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 18 V-23 LC Professional Solo | 1 131 zł |
Szlifierka prosta BOSCH GGS 18 V-23 LC Professional Solo | 1 131 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →