Стрічкова шліфмашина Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708
Фото 9 |
Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708 без кейскейс |
|
Зручна і ергономічна стрічкова шліфувальна машина з електродвигуном середньої потужності. Виробником позиціонується як продукт верхній ціновій категорії, призначений для активного професійного використання. Розрахована на експлуатацію зі стандартними тридюймовим шліфувальними стрічками шириною 76 мм і довжиною 533 мм. Як і більшість стрічкових машин, демонструє високу продуктивність і здатність обробляти різні матеріали.
Може ефективно працювати з будь-якими породами дерева, металу (сталі, кольорові метали та їх сплави), каменем, бетоном, шпаклівками та штукатурками. Здатна швидко і якісно обробляти полімерні маси, підійде для процесу шліфування скосів і кромок. Двигун стрічковою шліфувальною машини Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708 має потужність 750 Вт забезпечує високу швидкість руху абразивної стрічки, яка може регулюватися в межах 200 — 330 м/хв. Передбачений збір продуктів шліфування в комплектний мішок-пилозбірник, а при інтенсивній обробці великих поверхонь для збору пилу можна використовувати промисловий пилосос. Міцний ремінь і металеве зубчасте колесо гарантують безвідмовну тривалу службу. Алюмінієві стрічкові ролики розраховані на важкі навантаження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708
Усі ціни 10 →Bosch Professional GBS 75 AE - Szlifierki taśmowe (0601274708) | 1 139 zł |
Szlifierka taśmowa BOSCH Professional GBS 75 AE | 1 140 zł |
Szlifierka taśmowa BOSCH Professional GBS 75 AE 0601274708 | 1 140 zł |
Szlifierka Bosch GBS 75 AE | 1 064 zł |
Модификації Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708
Ціни на Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708 |
---|---|---|---|---|
Bosch GBS 75 AE Professional 0601274708 | від 1 044 zł | 10 пропозицій | ||
Bosch GBS 75 AE Professional 0601274707 | від 1 448 zł | 2 пропозиції |