Полірувальна машина Makita 9237CB (179764)
Відео 3Фото 13 |
Makita 9237CB |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita 9237CB
Усі ціни 7 →9237CB Szlifierko polerka MAKITA 230V 9237 CB | 1 566 zł |
Makita Makita Polerka 1200w 9237cb 180mm | 1 771 zł |
Makita Polerka rotacyjna 9237CB 1200 W | 1 400 zł |
Makita Makita 9237CB - kultowa maszyna polerska rotacyjna 1200W | 1 799 zł |
Polerka kątowa MAKITA 9237CB | 1 438 zł |
Makita Polerka 180Mm 1200W M 9237CB 88381679336 | 1 379 zł |
POLERKA 180MM 1200W 9237CB MAKITA | 1 569 zł |
Найпопулярніша серед професіоналів
Полірувальну машинку Makita 9237CB не можна назвати легкою (вона важить 3.4 кг), адже аналогічний інструмент того ж класу потужності буває на півкілограма і навіть кілограм легше. Але інших серйозних недоліків (якщо закрити очі на ціну) у неї немає. Тому ця модель є однією з найпопулярніших серед полірувальних машинок з тарілками до 180 мм.
Лак і фарба — в повній безпеці
З таким інструментом зручно виконувати делікатну роботу, що вимагає дбайливого поводження. Машинка оснащена обмежувачем пускового струму і електронікою, яка підтримує обороти на постійному рівні в разі зміни навантаження. Ці функції необхідні, щоб повністю виключити огріхи при фінішній шліфовці і поліровці дорогих автомобільних ЛКП. Редуктор ізольований пластмасою. За нього можна триматися, якщо знадобиться зняти передню рукоятку. До того ж, така ізоляція зменшує теплове вплив на оброблювану поверхню, і менше шансів перегріти лак. На всіх швидкостях машинка працює гладко і тихо (не голосніше 94 дБ — це не так вже голосно для пристрою з двигуном на 1200 Вт), що важливо для майстрів, які використовують інструмент по кілька годин за один захід.
Складно знайти щось краще
Професійну машинку Makita 9237CB варто купити, якщо для вас обробка автомобільних кузовів, виробництво лакованої меблів або полірування виробів з каменю є не хобі, а повсякденною діяльністю. Але ціна цієї моделі «кусається». Тому для роботи у гаражі або домашньої майстерні серед обширної модельної лінійки полірувальних машин Makita варто вибрати щось подешевше.