Polerka Makita 9237CB (179764)
Wideo 3Zdjęcia 13 |
Makita 9237CB |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Kup Makita 9237CB
Wszystkie ceny 7 →9237CB Szlifierko polerka MAKITA 230V 9237 CB | 1 566 zł |
Makita Makita Polerka 1200w 9237cb 180mm | 1 771 zł |
Makita Polerka rotacyjna 9237CB 1200 W | 1 400 zł |
Makita Makita 9237CB - kultowa maszyna polerska rotacyjna 1200W | 1 799 zł |
Polerka kątowa MAKITA 9237CB | 1 438 zł |
Makita Polerka 180Mm 1200W M 9237CB 88381679336 | 1 379 zł |
POLERKA 180MM 1200W 9237CB MAKITA | 1 569 zł |
Najpopularniejsze wśród profesjonalistów
Polerki Makita 9237CB nie można nazwać lekką (waży 3,4 kg), ponieważ podobne narzędzie o tej samej klasie mocy może być o pół kilograma, a nawet kilogram lżejsze. Ale nie ma innych poważnych wad (jeśli przymkniemy oczy na cenę). Dlatego ten model jest jednym z najpopularniejszych wśród polerek z płytkami do 180 mm.
Lakier i farba - całkowicie bezpieczne
Dzięki takiemu narzędziu wygodnie jest wykonywać delikatną pracę, która wymaga ostrożnej obsługi. Maszyna wyposażona jest w ogranicznik prądu rozruchowego i elektronikę, która utrzymuje prędkość na stałym poziomie w przypadku zmiany obciążenia. Funkcje te są niezbędne do całkowitego wyeliminowania skaz przy wykańczaniu szlifowania i polerowania drogiego lakieru samochodowego. Reduktor jest izolowana plastikiem. Możesz go trzymać, jeśli chcesz zdjąć przedni uchwyt. Ponadto taka izolacja zmniejsza efekt cieplny na obrabianej powierzchni i zmniejsza się ryzyko przegrzania lakieru. Przy wszystkich prędkościach maszynka pracuje płynnie i cicho (nie głośniej niż 94 dB - nie jest to tak głośne jak na urządzenie z silnikiem 1200 W), co jest ważne dla rzemieślników, którzy używają instrumentu przez kilka godzin.
Ciężko znaleźć coś lepszego
Profesjonalną maszynę Makita 9237CB warto kupić, jeśli dla Ciebie obróbka karoserii, produkcja mebli lakierowanych czy polerowanie wyrobów z kamienia to nie hobby, a codzienna czynność. Ale cena tego modelu „gryzie”. Dlatego do pracy w garażu lub przydomowym warsztacie warto wybrać coś tańszego z bogatej linii modelowej maszyn polerskich Makita.