Szlifierka taśmowa Makita 9404J
Wideo 12Zdjęcia 17 |
Makita 9404J 230 V walizka 230 V |
|
Model 9404 jest dostarczany bez futerału, a model 9404J jest dostarczany z futerałem Makpac.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita 9404J
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita 9404J Belt Sander w. Makpac | 1 437 zł |
Szlifierka Makita 9404J | 1 501 zł |
Makita 9404j Sander Czerwony,Posrebrzany | 1 318 zł |
Szlifierka taśmowa MAKITA, 1010W, 100x610 mm, Makpac 9404J | 1 472 zł |
Makita Szlifierka Taśmowa 1010W 610*100 Makpac M 9404J 88381640893 | 1 561 zł |
SZLIFIERKA TAŚMOWA 1010W 610*100 MAKPAC | 1 622 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Makita 9404J
Ceny na Makita 9404J |
---|---|---|---|---|
Makita 9404 | od 1 782 zł | 1 oferta | ||
Makita 9404J | od 1 318 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →