Polerka Makita PO6000C
Zdjęcia 10 |
Makita PO6000C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita PO6000C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PO6000C Polerka mimośrodowa 150mm 230V MAKITA | 1 666 zł |
Makita Makita Polerka 900w po6000c 150mm | 1 883 zł |
Szlifierka Makita PO6000C | 1 458 zł |
Makita Makita PO6000C - maszyna polerska DA i planetarna 2w1 900W | 1 999 zł |
Polerka samochodowa MAKITA PO6000C | 1 471 zł |
Makita Szlifierko-Polerka Mimośrodowa 150Mm 900W M PO6000C 88381822879 | 1 470 zł |
SZLIFIERKO-POLERKA MIMOŚRODOWA 150MM 900W | 1 532 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →