Szlifierka prosta Makita DGD800Z
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Makita DGD800Z akum. brakwalizka / akum. 2 szt. 5 Ah |
|
Model DGD800Z jest dostarczany bez akcesoriów, a model DGD800RFE jest dostarczany z dwoma akumulatorami (3 Ah), ładowarką i etui
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DGD800Z
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Dgd800Z Szlifierka Czarny/Niebieski 402 x 82 x 118 cm 1 kg | 449 zł |
DGD800Z Akumulatorowa szlifierka prosta śr. 6mm 18V MAKITA DGD 800 Z | 667 zł |
Makita Makita Szlifierka prosta 18v li-ion bez akumulatorów i ładowarki dg | 760 zł |
Szlifierka prosta/akumulatorowa MAKITA DGD800Z | 617 zł |
Makita Akumulatorowa Szlifierka Prosta 18 V 6Mm 25000Obr/Min 0*Ah M DGD800 | 624 zł |
AKUMULATOROWA SZLIFIERKA PROSTA 18 V 6MM 25000OBR/MIN 0*AH | 668 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Makita DGD800Z
Ceny na Makita DGD800Z |
---|---|---|---|---|
Makita DGD800Z | od 449 zł | 6 oferty | ||
Makita DGD800RTJ | od 1 593 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →