Szlifierka prosta Makita GD0800C
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Makita GD0800C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita GD0800C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita Die grinder high speed - gd0800c | 1 662 zł |
GD0800C Szlifierka prosta 750W max.8mm 7000 230V MAKITA | 1 654 zł |
Makita Makita Szlifierka prosta 750w długa gd0800c | 1 870 zł |
Szlifierka Makita GD0800C | 1 129 zł |
Szlifierka prosta MAKITA GD0800C | 1 367 zł |
Makita Szlifierka Prosta 750W 6Mm 7000-28000 Obr/Min M GD0800C 88381034579 | 1 457 zł |
SZLIFIERKA DO FREZOWANIA PROSTA MAKITA GD0800C 750W | 1 679 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →