Szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 12V-125 Professional 0601372101
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Bosch GEX 12V-125 Professional 0601372101 bez walizkawalizka |
|
Akumulatorowa szlifierka oscylacyjna z silnikiem bezszczotkowym. Pozycjonowany przez producenta jako profesjonalne narzędzie. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami (194x108x153 mm), niewielką wagą (0,8 kg bez baterii) oraz bardzo cichą pracą. Maszyna posiada regulację obrotów (w zakresie 6000 - 10000 obr/min, 6 pozycji regulatora) oraz stałą elektronikę utrzymującą stabilne obroty silnika niezależnie od obciążenia.
Dlatego szlifierka mimośrodowa Bosch GEX 12V-125 Professional może być używana do szlifowania delikatnych powierzchni i materiałów wrażliwych na warunki obróbki. „Talerz” ma średnicę 125 mm. Silnik wyposażony jest w zabezpieczenie przeciążeniowe. W zestawie znajduje się pojemnik na kurz (podczas pracy zamiast niego można przymocować ssawkę odkurzacza). Narzędzie dostarczane jest bez akumulatora i ładowarki.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GEX 12V-125 Professional 0601372101
Wszystkie ceny 8 →Bosch Professional GEX 12V-125 - Akumulatorowa szlifierka mimośrodowa (060 | 662 zł |
Szlifierka Mimośrodowa Gex 12V-125 125Mm | 653 zł |
Szlifierka mimośrodowa BOSCH GEX 12V-125 0601372101 | 612 zł |
Bosch Bosch Szlifierka mimośr.gex 12v-125 | 777 zł |
Modyfikacje Bosch GEX 12V-125 Professional 0601372101
Ceny na Bosch GEX 12V-125 Professional 0601372101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GEX 12V-125 Professional 0601372101 | od 612 zł | 8 oferty | ||
Bosch GEX 12V-125 Professional 0601372100 | od 717 zł | 4 oferty |