Szlifierka Bosch PSM 160 A 0603377020
Bosch PSM 160 A 0603377020 |
|
Powierzchnia robocza 104 cm²
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch PSM 160 A 0603377020
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka oscylacyjna BOSCH PSM 160 AWszechstronny i precyzyjny model PSM 160 A to idealny wybór przy realizacji różnego rodzaju projektów. Narzędzie zostało zapr... więcejojektowane do obróbki narożników i krawędzi, a także średnich powierzchni płaskich. Ciesz się szybką wymianą nasadek szlifierskich dzięki systemowi SDS. Trójkątny wierzchołek można obracać, co zapewnia optymalne wykorzystanie papieru ściernego. Wymiana papieru ściernego jest szybka i łatwa dzięki systemowi mocowania na rzepy. Ta szlifierka uniwersalna jest odpowiednia do obróbki miękkiego i twardego drewna, powierzchni lakierowanych i malowanych, metalowych i kamiennych oraz doskonale poradzi sobie z projektami związanymi ze szlifowaniem mebli, drzwi, ram i schodów. Pojemnik na pył z mikrofiltrem pomaga utrzymać czystość w miejscu pracy. Electro.plZłóż skargę | 540 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH PSM 160 AWszechstronny i precyzyjny model PSM 160 A to idealny wybór przy realizacji różnego rodzaju projektów. Narzędzie zostało zapr... więcejojektowane do obróbki narożników i krawędzi, a także średnich powierzchni płaskich. Ciesz się szybką wymianą nasadek szlifierskich dzięki systemowi SDS. Trójkątny wierzchołek można obracać, co zapewnia optymalne wykorzystanie papieru ściernego. Wymiana papieru ściernego jest szybka i łatwa dzięki systemowi mocowania na rzepy. Ta szlifierka uniwersalna jest odpowiednia do obróbki miękkiego i twardego drewna, powierzchni lakierowanych i malowanych, metalowych i kamiennych oraz doskonale poradzi sobie z projektami związanymi ze szlifowaniem mebli, drzwi, ram i schodów. Pojemnik na pył z mikrofiltrem pomaga utrzymać czystość w miejscu pracy.... Avans.plZłóż skargę | 540 zł |
Bosch Professional Psm 160 A Sander Posrebrzany 603377000Bosch PSM 160 A Multi sander 24000 RPM 160 WSpecyfikacje:T BricoINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 451 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH PSM 160 AWszechstronny i precyzyjny model PSM 160 A to idealny wybór przy realizacji różnego rodzaju projektów. Narzędzie zostało zapr... więcejojektowane do obróbki narożników i krawędzi, a także średnich powierzchni płaskich. Ciesz się szybką wymianą nasadek szlifierskich dzięki systemowi SDS. Trójkątny wierzchołek można obracać, co zapewnia optymalne wykorzystanie papieru ściernego. Wymiana papieru ściernego jest szybka i łatwa dzięki systemowi mocowania na rzepy. Ta szlifierka uniwersalna jest odpowiednia do obróbki miękkiego i twardego drewna, powierzchni lakierowanych i malowanych, metalowych i kamiennych oraz doskonale poradzi sobie z projektami związanymi ze szlifowaniem mebli, drzwi, ram i schodów. Pojemnik na pył z mikrofiltrem pomaga utrzymać czystość w miejscu pracy.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 540 zł |
Szlifierka oscylacyjna Bosch PSM 160 A 0.603.377.000Szlifierka oscylacyjna PSM 160 A marki Bosch j iSprzet.plZłóż skargę | 543 zł |
Bosch Professional Psm 160a Sander Zielony,Czarny 060337700JUniwersalna, precyzyjna szlifierka ręczna ze zdejmowaną końcówką do przystawek.Cech BricoINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 447 zł |
Seria Bosch DIY (do domu, zielone)
od 614 zł
1900 W, 135 bar, nasadki: uniwersalna 3 w 1, pianownica, pobieranie wody, waga 7.9 kg
od 568 zł
sieciowe, 1300 W, szerokość robocza 34 cm, ustawień długości: 5, worek 40 l, waga 12 kg
od 767 zł
pionowa, 1400 W, do 28000 obr./min, długość skoku: 55 mm, miękki start, frez, regulacja głębokości frezowania, podświetlenie
od 2 152 zł
elektryczny, gałęzie i liście, 2500 W, do 230 kg/h, system: bębnowy, bieg wsteczny
od 254 zł
nożyce do żywopłotu, sieciowe, 420 W, protokół komunikacyjny 450 mm
od 624 zł
elektryczne, 3000 W, pojemność worka: 50 l, dmuchawa, ssanie, rozdrabnianie
od 450 zł
pistolet natryskowy, elektryczny, 650 W, zużycie 0.3 l/min, dysza 2.4 mm, zbiornik: 1000 ml, zewnętrzna sprężarka
od 543 zł
łańcuchowa, piła elektryczna, 1800 W, brzeszczot 350 mm, skok łańcucha 3/8 ", bezkluczowe napinanie, waga 4.2 kg
od 468 zł
620 W, od 500 skok/min, do 3100 skok/min, długość skoku: 23 mm, skok wahadła, wydmuch wiórów, podświetlenie, walizka, waga: 2.1 kg
od 219 zł
wiertarka, pistoletowa, 570 W, 3000 obr./min, 1 bieg, uchwyt: kluczykowy, Ø 13 mm, tryb udarowy, zmiana kierunku obrotów, źródło zasilania: sieciowe (230 V), walizka
od 565 zł
struganie: szerokość 82 mm, głębokość 2 mm, 680 W, dwustronne noże, stopka parkująca, dwustronny wyrzut wiórów
od 125 zł
200 W, jądro: 11 mm, grzanie: w 7 min, do 200 °C, okres pełnienia obowiązków: 20 g/min, blokada kapania
od 314 zł
niwelator laserowy, zasięg: 12 m, dokładność 0.6 mm/m, laser: zielony, klasa 2
od 459 zł
szlifierka mimośrodowa, 270 W, tarcza tnąca 125 mm, 2000 – 12000 obr./min, częstotliwość 4000 – 24000 liczba/min, amplituda 4 mm, regulacja obrotów, walizka, pojemnik na kurz
od 560 zł
wiercenie udarowe, 5000 ud/min, bez udaru, 2000 obr./min, dłutowanie, 600 W, 1.9 J, waga 2.2 kg
od 399 zł
zszywacz (2 w 1), stykowy, elektryczny, 30 strzałów/min, podwójne wbijanie, zabivanie ocheredyu, zszywka: szerokość do 11.4 mm, długość do 14 mm, gvozd: długość do 14 mm, Ø do 1.2 mm
od 400 zł
1500 W, 120 bar, nasadki: lanca, dysza rotacyjna, pianownica, pobieranie wody, waga 4.7 kg
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 444 zł
szlifierka delta, 200 W, 14000 obr./min, częstotliwość 28000 liczba/min, amplituda 1.5 mm, 112x190 mm, walizka, pojemnik na kurz
od 497 zł
szlifierka delta, 180 W, 6800 – 9200 obr./min, częstotliwość 13600 – 18400 liczba/min, amplituda 1.5 mm, 92x92 mm, regulacja obrotów, walizka
od 521 zł
szlifierka mimośrodowa, 250 W, tarcza tnąca 125 mm, 7500 – 12000 obr./min, częstotliwość 15000 – 24000 liczba/min, amplituda 2.5 mm, regulacja obrotów, pojemnik na kurz
od 338 zł
szlifierka oscylacyjna, 190 W, 11000 obr./min, częstotliwość 22000 liczba/min, amplituda 2 mm, 93x185 mm, pojemnik na kurz
od 551 zł
szlifierka kątowa, akumulatorowa, bez baterii, tarcza tnąca 125 mm, 9000 obr./min, elektroniczne zabezpieczenie silnika, sprzęgło ochronne, rękojeść dodatkowa
od 272 zł
szlifierka mimośrodowa, 400 W, tarcza tnąca 125 mm, 6000 – 12000 obr./min, częstotliwość 12000 – 24000 liczba/min, amplituda 2.5 mm, regulacja obrotów, rękojeść dodatkowa, walizka, pojemnik na kurz
od 909 zł
szlifierko-polerka, 1400 W, tarcza tnąca 180 mm, 750 – 3000 obr./min, płynny rozruch, regulacja obrotów, elektroniczne zabezpieczenie silnika, rękojeść dodatkowa
od 1 379 zł
szlifierko-polerka, 1200 W, tarcza tnąca 180 mm, 600 – 3200 obr./min, płynny rozruch, regulacja obrotów, rękojeść dodatkowa
od 459 zł
szlifierka mimośrodowa, 270 W, tarcza tnąca 125 mm, 2000 – 12000 obr./min, częstotliwość 4000 – 24000 liczba/min, amplituda 4 mm, regulacja obrotów, walizka, pojemnik na kurz
od 518 zł
szlifierka kątowa, 2200 W, tarcza tnąca 230 mm, 6500 obr./min, płynny rozruch, rękojeść dodatkowa
od 652 zł
szlifierka mimośrodowa, 300 W, tarcza tnąca 125 mm, 4000 – 12000 obr./min, częstotliwość 8000 – 24000 liczba/min, amplituda 2.8 mm, regulacja obrotów, pojemnik na kurz
od 228 zł
szlifierka kątowa, 1100 W, tarcza tnąca 125 mm, 3000 – 12000 obr./min, regulacja obrotów, rękojeść dodatkowa