Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800
Фото 3 |
Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800 125 мм150 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional Szlifierka mimośrodowa GEX 34-150 - Szlifierka mimośrod | 1 069 zł |
Szlifierka mimośrodowa BOSCH GEX 34-150 0601372800 | 968 zł |
Bosch Bosch Szlifierka mimośrodowa 150/4mm 340w gex 34-150 | 1 253 zł |
Bosch Professional Gex 34-150 Orbital Sander 340w Niebieski 601372800 | 1 190 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800
Ціни на Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800 |
---|---|---|---|---|
Bosch GEX 34-125 Professional 0601372300 | від 928 zł | 9 пропозицій | ||
Bosch GEX 34-150 Professional 0601372800 | від 966 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →