Шліфувальна машина Bosch EasySander 12 060397690A
Фото 4 |
Bosch EasySander 12 060397690A |
|
Робоча поверхня 104 см²
Модель 060397690B поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 0603976909 один акумулятор (2.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch EasySander 12 060397690A
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szlifierka oscylacyjna BOSCH EasySander 12 060397690A | 553 zł |
Bosch Professional Easysander 12 2xbattery Sander Posrebrzany 060397690A | 590 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH EasySander 12 060397690A | 580 zł |
Szlifierka Bosch EasySander 12 | 550 zł |
Szlifierka oscylacyjna Bosch EasySander 12 V (+ 2x akumulator 2,5 Ah + ład | 588 zł |
Szlifierka BOSCH EasySander 12,2x2,5 Ah, 12 V | 674 zł |
Модификації Bosch EasySander 12 060397690A
Ціни на Bosch EasySander 12 060397690A |
---|---|---|---|---|
Bosch EasySander 12 0603976909 | від 404 zł | 4 пропозиції | ||
Bosch EasySander 12 060397690A | від 550 zł | 7 пропозицій | ||
Bosch EasySander 12 060397690B | від 243 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →