Szlifierka Bosch EasySander 12 060397690A
Zdjęcia 4 |
Bosch EasySander 12 060397690A |
|
Powierzchnia robocza 104 cm²
Model 060397690B jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, a model 0603976909 zawiera jeden akumulator (2,5 Ah), ładowarkę i walizkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch EasySander 12 060397690A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szlifierka oscylacyjna BOSCH EasySander 12 060397690A | 553 zł |
Bosch Professional Easysander 12 2xbattery Sander Posrebrzany 060397690A | 590 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH EasySander 12 060397690A | 580 zł |
Szlifierka Bosch EasySander 12 | 550 zł |
Szlifierka oscylacyjna Bosch EasySander 12 V (+ 2x akumulator 2,5 Ah + ład | 588 zł |
Szlifierka BOSCH EasySander 12,2x2,5 Ah, 12 V | 674 zł |
Modyfikacje Bosch EasySander 12 060397690A
Ceny na Bosch EasySander 12 060397690A |
---|---|---|---|---|
Bosch EasySander 12 0603976909 | od 404 zł | 4 oferty | ||
Bosch EasySander 12 060397690A | od 550 zł | 7 oferty | ||
Bosch EasySander 12 060397690B | od 243 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →