Szlifierka Bosch GWS 17-125 S Professional 06017D0300
Zdjęcia 16 |
Bosch GWS 17-125 S Professional 06017D0300 |
|
Mocna profesjonalna szlifierka do pracy z tarczami i krążkami o średnicy 125 mm. Wewnątrz dość kompaktowej obudowy wykonanej z wytrzymałego tworzywa sztucznego skrywa się silnik o mocy 1700 W (moc netto 1010 W). Narzędzie wyposażone jest w ogranicznik prądu rozruchowego (funkcja miękkiego startu), który eliminuje możliwość szarpnięć przy włączonym silniku. Prędkość obrotową można regulować w zakresie 2800 – 11500 obr./min.
Ponieważ szlifierka kątowa Bosch GWS 17-125 S Professional jest wyposażona w stałą elektronikę, prędkość obrotowa nasadki pozostaje stabilna nawet przy zmianie obciążenia narzędzia. Elektroniczne zabezpieczenie silnika (przed przegrzaniem i przeciążeniem) oraz system KickBack Control (wyłączenie silnika w przypadku zacięcia się sprzętu) zapewniają długą żywotność szlifierki kątowej podczas profesjonalnego użytkowania. Szlifierka jest kompatybilna z firmowymi systemami usuwania pyłu firmy Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GWS 17-125 S Professional 06017D0300
Wszystkie ceny 8 →Bosch Professional szlifierka kątowa GWS 17-125 S 1 700 W prędkość obrotow | 791 zł |
Bosch Professional GWS 17-125 S - Szlifierka kątowa (06017D0300) | 962 zł |
Bosch Bosch Szlifierka kątowa 125mm 1700w gws 17-125 s regulacja obrotów | 937 zł |
Szlifierka Bosch GWS 17-125 S | 791 zł |
Bosch Professional Gws 17-125 S Professional Angle Grinder Posrebrzany 060 | 1 082 zł |