Болгарка Metabo WE 17-125 Quick 600515000
Metabo WE 17-125 Quick 600515000 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
У моделі WE 17-125 Quick немає налаштування числа обертів, а в моделі WEV 17-125 Quick є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo WE 17-125 Quick 600515000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Metabo Szlifierka kątowa WE 17-125 Quick 600515000 karton 1700 W średnica | 885 zł |
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 125mm 1700w we 17-125 | 1 019 zł |
Szlifierka kątowa METABO, 125 mm 600515000 | 851 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name PROMO Kendama Record M1 - Saturn Kendama Europ | 943 zł |
METABO SZLIFIERKA KĄTOWA 125mm 1700W WE 17-125 | 908 zł |
Metabo WE 17-125 | 945 zł |
Модификації Metabo WE 17-125 Quick 600515000
Ціни на Metabo WE 17-125 Quick 600515000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WE 17-125 Quick 600515000 | від 851 zł | 6 пропозицій | ||
Metabo WEV 17-125 Quick 600516000 | від 1 181 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →