Szlifierka Metabo WE 17-125 Quick 600515000
Metabo WE 17-125 Quick 600515000 bez regulacja obrotów regulacja obrotów |
|
WE 17-125 Quick nie ma wstępnie ustawionej ilości obrotów, a WEV 17-125 Quick ma wstępnie ustawioną prędkość
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo WE 17-125 Quick 600515000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Szlifierka kątowa WE 17-125 Quick 600515000 karton 1700 W średnica | 995 zł |
Metabo Metabo Szlifierka kątowa 125mm 1700w we 17-125 | 1 019 zł |
Szlifierka kątowa METABO, 125 mm 600515000 | 851 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name PROMO Kendama Record M1 - Saturn Kendama Europ | 871 zł |
METABO SZLIFIERKA KĄTOWA 125mm 1700W WE 17-125 | 908 zł |
Metabo WE 17-125 | 881 zł |
Modyfikacje Metabo WE 17-125 Quick 600515000
Ceny na Metabo WE 17-125 Quick 600515000 |
---|---|---|---|---|
Metabo WE 17-125 Quick 600515000 | od 851 zł | 6 oferty | ||
Metabo WEV 17-125 Quick 600516000 | od 1 036 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →