Шліфувальна машина Bosch GSS 18V-10 Professional 06019D0200
Відео 2Фото 6 |
Bosch GSS 18V-10 Professional 06019D0200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSS 18V-10 Professional 06019D0200
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Szlifierka oscylacyjna BOSCH GSS 18 V-10 | 730 zł |
Bosch Professional GSS 18V-10 - Akumulatorowe szlifierki oscylacyjne (0601 | 672 zł |
Szlifierka oscylacyjna BOSCH GSS 18 V-10 | 730 zł |
Bosch Professional Gss 18v-10 Cordless 06019d0202 Niebieski,Czarny | 918 zł |
Bosch Bosch Szlifierka oscylacyjna 18v bez akumulatorów i ładowarki gss 18 | 804 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →